Nowe kanały w ofercie MetroTV

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej MetroTV dołączyły cztery nowe kanały: TVP World HD (lcn 350), Red Top TV HD (lcn 133), Nasa HD (lcn 152), Jazz HD (lcn 118).

 

 

TVP World jest to całodobowy kanał informacyjny Telewizji Polskiej nadający w języku angielskim. Zróżnicowana ramówka ma skupiać się przede wszystkim na treściach informacyjnych, a w nieco mniejszym stopniu również na publicystyce i rozmowach z ekspertami. Kanał dostępny jest w pakietach: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD i Bogaty+ HD.

 

Red Top TV to kanał o tematyce filmowej. Prezentuje klasykę kina, w tym popularne zagraniczne produkcje. Nie zabraknie również filmów, które nie były dotąd emitowane w Polsce na dużym ekranie oraz w telewizji. Kanał dostępny jest w pakietach: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD oraz Bogaty+ HD.

 

 

Nasa to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet. Można podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej oraz podziwiać widoki Ziemi z kosmosu. Wśród pokazywanych materiałów nie brakuje także klasycznych filmów NASA, przedstawiających program Apollo, czy dokumentów o najnowszych pracach badawczo-rozwojowych agencji. Kanał dostępny jest w pakietach: Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD oraz Bogaty+ HD.

 

Jazz HD to polski kanał telewizyjny nadający muzykę jazzową. To kanał o charakterze wyspecjalizowanym - muzyczno-kulturalnym, informacyjno-publicystycznym, którego założeniem jest propagowanie muzyki jazz, muzyki współczesnej, muzyki improwizowanej i form artystycznych, które są im pokrewne. Kanał dostępny jest w pakietach: Startowy+ HD, Optymalny+ HD oraz Bogaty+ HD.